3 Flares Filament.io Made with Flare More Info'> 3 Flares ×
Tłumaczenia Kielce

Tłumaczenia Kielce – otoTlumaczenie.pl

 

Tłumaczenia Kielce – otoTłumaczenie.pl

– jest to krótki wstęp do opisu rynku tłumaczeń w Kielcach. Tekst przygotował serwis otoTlumaczenie.pl. Oferuje zlecanie krótkich tekstów do tłumaczenia z pilnym terminem realizacji jak i tłumaczeń przysięgłych. Możliwe jest zamówienie praktycznie wszelkich możliwych kombinacji językowych.

 

Tłumacze przysięgli

W Kielcach jest zarejestrowanych stosunkowo niewielu, bo tylko 106 tłumaczy przysięgłych następujących języków:

1) angielski – 39
2) niemiecki – 32
3) rosyjski – 12
4) francuski – 9
5) hiszpański – 5
6) włoski – 3
7) węgierski – 2
8) bułgarski -1
9) chorwacki, serbski – 1
10) grecki – 1
11) ormiański – 1

 

Tłumaczenia Kielce – biura tłumaczeń i tłumacze-Freelance

W Kielcach działa ponadto około 10-12 profesjonalnych biur tłumaczeń, oferujących tłumaczenia w wielu językach. Szacuje się, że tłumaczeniami zawodowo w Kielcach zajmuje się do 200 osób – Freelanców (pojedynczych tłumaczy prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą). Oznacza to, że na jednego tłumacza przysięgłego (tak będzie wygodniej to przedstawić) przypada ponad 2000 mieszkańców. Tłumaczenia Kielce ma więc wciąż wielki potencjał.

Popularne pary językowe

Klienci najczęściej zlecają tłumaczenia w kombinacji z językiem polskim – na angielski i niemiecki. Język niderlandzki (holenderski) zyskał również na znaczeniu wobec rosnącej liczbie sprowadzanych pojazdów z Holandii jak i z powodu sporej grupy naszych rodaków pracujących w kraju tulipanów. Niestety w Kielcach nie ma tłumacza przysięgłego języka niderlandzkiego. Kierunek tłumaczenia Kielce-Holandia można zamówić za pośrednictwem serwisu otoTlumaczenie.pl – zostanie ono dostarczone e-mailem bądź kurierem pod wskazany adres.

Użycie narzędzi CAT

Wśród biur tłumaczeń wciąż niewielką popularnością cieszy się użycie programów typu CAT (Computer Aided Translation), czyli programów mających wspomóc tłumacza w jego pracy oraz umożliwić zaoferowanie – zwłaszcza stałym klientom – korzystne rabaty. Absolutnie nie chodzi tutaj o tłumaczenia maszynowe/automatyczne, typu Google Translator. Prym na tym polu wiedzie biuro tłumaczeń technicznych Slavis, działające z powodzeniem na międzynarodowym rynku od 2000 roku.

Popularność tłumaczeń w Kielcach

Frazę “Tłumaczenia Kielce” szuka w polskim Google blisko 50 osób dziennie. Jest więc niemałe zainteresowanie tą usługą. Najszybciej tłumaczenie Kielce zamówić,  korzystając z formularza na stronie:

http://www.ototlumaczenie.pl/public/home.php

gdzie w łatwy i szybki sposób (wystarczą 3 kroki) wybieramy język źródłowy i docelowy i natychmiast widzimy cenę za daną parę językową. W celu bezpieczeństwa wymagana jest rejestracja w serwisie.

Wkrótce zostanie uruchomiona pierwsza w Polsce platforma do zlecania tłumaczeń przysięgłych – również w obrębie serwisu otoTlumaczenie.

{lang: 'pl'}
3 Flares Twitter 0 Facebook 0 LinkedIn 1 Google+ 2 Email -- Pin It Share 0 Filament.io Made with Flare More Info'> 3 Flares ×